Způsoby dopravy

Česká pošta – Balík Do ruky

Způsob dopravy do 1000 Kč nad 1000 Kč Platby
Česká pošta balík do ruky 120 Kč ZDARMA Dobírka (jen hotově) – 30,- Kč
Platba předem ( převodem na účet) – 0 Kč

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/změna dispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

 

Zásilkovna – Osobní odběr

ZÁSILKOVNA – doprava – osobní odběr zásilky

MAXIMÁLNÍ ROZMĚR BALÍKU 50 x 40 x 30 cm, MAXIMÁLNÍ VÁHA BALÍKU 4 kg – Cena 76 ,- Kč včetně dobírky

  • Zásilkovna.cz je firma, jež provozuje 3 300 výdejních míst po celé republice, kde je možné si objednávku vyzvednout
  • výdejní místa najdete ZDE nebo na www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete
  • při dobírce máte možnost platit hotově, případně platební kartou (platební kartou lze platit pouze na vybraných pobočkách – Má-li tuto možnost právě vámi zvolená Zásilkovna zjistíte zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky po rozkliknutí detailu vámi vybraného výdejního místa)
  • jakmile Zásilkovna obdrží data k odesílání zásilky, dorazí Vám e-mail, který Vás informuje, že dopravce čeká na předání balíčku od obchodu a následně jej bude doručovat na určité výdejní místo, které si v e-mailu můžete zkontrolovat. V e-mailu také naleznete odkaz na sledování zásilky
  • V den, kdy je zásilka doručena na konkrétní výdejní místo Zásilkovny dorazí Vám sms a e-mail. V sms naleznete heslo pro vyzvednutí zásilky, číslo zásilky, adresu pobočky a její otvírací dobu. V e-mailu naleznete podrobnější informace a to konkrétně: číslo internetové objednávky, heslo pro vyzvednutí zásilky, datum do kdy si musíte zásilku vyzvednout (7 dní), odkaz na prodloužení úložní doby zásilky, adresu pobočky a její otvírací dobu.
  • pokud si objednávku nevyzvednete během prvních 7 dnů, přijde vám sms oznamující váš poslední den uložení zásilky na zvoleném výdejním místě
  • prodloužit si možnost vyzvednutí objednávky máte až o 7 kalendářních dnů, stačí zavolat na tel. číslo 266 610 588 nebo zaslat e-mail na info@zasilkovna.cz (uveďte prosím své jméno, ID Vaší objednávky a adresu pobočky, na které máte objednávku uloženou)
  • pokud si objednávku nevyzvednete vůbec, vrací se zpět k nám
  • telefonní kontakt na Zásilkovnu je +420 216 216 516 (pracovní doba: PO – PÁ 8:00 – 18:00), další kontakty naleznete ZDE www.zasilkovna.cz

 

Toptrans

Tohoto přepravce využíváme při zasílání většího objemu zboží či balíků větších rozměrů než umožňují služby České pošty a nebo Zásilkovny.

Využívají to hlavně objednavatelé – firmy , obchodní společnosti a reklamní agentury. Kalkulaci ceny Vám sdělíme po obdržení Vaší objednávky.

U společnosti Toptrans má naše firma 30% slevu z běžného aktuálního ceníku.